teisipäev, 5. jaanuar 2010

Täitsa avalik saladus

Sain ühe vihje.
Nüüd on siis ka see suur hetk kätte jõudnud, mil juba teatakse, et kes ja kuidas ja miks...
Ehk vaevalt olen ma saanud mõne kuu salapärast avalikku päevikut pidada (kõlab hästi, kas pole- salapärane avalik päevik!), kui juba kuluaarides sosistatakse. Ja tuleb kiruda vaid iseenda püha lihtsameelsust, arvates, et kui kirjutan asjadest mitte väga otse ja varjunime all, on kõik looriga varjutet ka päriselt.
Nüüd siis juba väike Eestimaa (mu väiksest kodukohast rääkimata) teab, kes on see salapärane saarlane, kes antud lehele järjepanu uusi sissekandeid teeb.

Tjah, ega ma väga varjanud ega valetanud kah midagi. Elan, kus elan, teen, mida teen, suhtlen, kellega suhtlen (või siis jälle ei tee ega suhtle)- milleks oma pead keeruliste salasüsteemidega vaevata? Kedagi sõimanud ma ei ole, poliitika räpased mängud mind karvavõrdki ei köida, kellegi täis- ega isikunimesid ei ole kasutanud seni, ei kavatse ka edaspidi. Nii et ses mõttes - no problem.

Lihtsalt väga loodan ka kaaskodanike viisakusele, kes nüüd avastavad, et aa, see on ju SEE (pisike suurte kõrvadega IMELIK TEGELANE, kes päevad otsa midagi kahtlaselt omaette nohistab, aga keegi ei tea ju, mida ja milleks, eksju.....:)) ), et nad selle ikka viisakalt enda teada peavad või ainult isekesis arutavad. Mitte avalikult lahmima ei tõtta, nagu nt Soileenil (http://soileen.wordpress.com/) oli hiljuti probleem, et tema blogis kiputi teda nö vägagi kodanikuna kohtlema. Ja isiklikuks minema.
Blogi on siiski iga inimese enda väike kirjutuskodu. Loodan, et kõik uued ja vanad lugejad mõistavad mind.
Ega pane pahaks, kui vahel natuke torisen. Või millelegi vihjan.
Head lugemislusti ka edaspidiseks!

1 kommentaar:

 1. Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

  VastaKustuta