neljapäev, 14. jaanuar 2010

tõestisündinud nali

Tulnud raamatut laenama kena noor neiu. Otsinud esiti tükk aega nõutu näoga riiulite vahel, siis pöördunud töötaja poole.
"Kas teil siin neid sh...shh... Schwartzenneggeri raamatuid ka on?"
Töötaja olnud hämmlduses ja vaikselt endamisi tõdenud, et küllap on ta ikka ajast väga maha jäänud, pole nagu kuulnudki, et too musklimehest kuberner kunagi miskit üllitanud oleks, saati siis veel mitu.
Vastanud siis küsijale, et meil siin pole jah.
Neiu lipsanud kiirelt uksest välja, aga töötajale jäänud okas hinge, et äkki neiu siiski otsis miskit muud, ajas lihtsalt nime segi.
Umbes täpelt 4 minutit hiljem on neiu tagasi ja küsib targa näoga "Hamletit"!

:))))

5 kommentaari:

 1. Tõsiselt segiaetavad nimed. :)

  VastaKustuta
 2. Aga äkki õppis neiu filosoofiat? ;)

  VastaKustuta
 3. Üks mu hea sõber, kes kunagi ühes Hamburgi raamatupoes töötas, on rääkinud mitmeid lugusid kummalistest pealkirjadest, mida kliendid neilt küsivad. Keegi küsis näiteks, kas neil on poes seda raamatut, mille pealkiri on "Die Frau Schiller tanzt im Eis" (s.t "Proua Schiller tantsib jääs"). Pärast mõningast vestlust selgus, et klient oli mõelnud romaani "Preili Smilla lumetaju" ...

  VastaKustuta
 4. Ülikooli Aasia kultuuri õppima pürginud neiult küsiti, mis teda eelkõige huvitab: Ajalugu, kirjandus, filosoofia...
  -Filosoofia, jah. Just see, ütles tüdruk õhinal.
  -Äkki siis nimetate mõne kuulsama Idamaade mõtleja?
  -Noh, neil oli see...Konfutsius...ja...mmm...Nietzsche...

  Kõik vastuvõtukomisjoniliikmed köhatasid viisakalt, neelasid naeru ja tänasid kuidagi pominal, et jah, võtame ühendust.

  VastaKustuta
 5. Tähelepanu !!!

  minu nimi on Mavis Carlos, i esindaja Aiico kindlustus laenu laenuandja äriühing
  Brasiilias, anname välja laenu 2% huvitatud määra, kui olete huvitatud võtke see e-post: (maviscalos_laen_laenamine@outlook.com) nüüd oma laenu üleandmine kohe. võite meiega ühendust võtta ka selle vandeadvokaat e-post: amaah.credit.offer@gmail.com ka. meie firma on kunagi valmis üle mingi summa teile alates 5000 € kuni 100.000.000 euro mõni teie projekti oleme kunagi valmis krediidi teid periood 1 või 1 nädal tehing.

  Attention !!!

  my name is Mavis Carlos, i representative of Aiico insurance loan lending company in Brazil, we give out loan at 2% interested rate, if you are interested kindly contact this email:(maviscalos_laen_laenamine@outlook.com)now for your loan transfer immediately. you can also contact us on this barrister email:amaah.credit.offer@gmail.com also. our company are ever ready to transfer any amount to you starting from 5000 euro to 100.000.000 euro for any of your project, we are ever ready to credit you in an period of 1 or 1 week transaction.

  VastaKustuta